Participating ArtistsĀ 2018

You can browse our artists by category.

Thomas Bain

Thomas Bain

Ken Briffett

Ken Briffett

Julie Turner

Julie Turner

Esme Bailey

Esme Bailey

Robina Richter

Robina Richter

Marc Davies

Marc Davies

Brenda Potter

Brenda Potter

Rebecca Williams

Rebecca Williams

Terry Smith

Terry Smith

Bex Partington

Bex Partington

Anita Bell

Anita Bell

Andrea Martin

Andrea Martin

Jules Roper

Jules Roper

Andrew Bailey

Andrew Bailey

Experimentations in Drawing – Jane Fox BA (Hons) MA

Experimentations in Drawing – Jane Fox BA (Hons) MA

Pam Newick

Pam Newick

Nancy Goodens

Nancy Goodens

Charlotte Brightwell

Charlotte Brightwell

Deborah Richards

Deborah Richards

David Mallan

David Mallan

Alex Poyner

Alex Poyner

Abi Fox

Abi Fox

Eloise Biddlecombe

Eloise Biddlecombe

Carol Price

Carol Price

Laura Miles

Laura Miles

Emma Forster

Emma Forster

Paws and Claws photography

Paws and Claws photography

Fabiola Knowles

Fabiola Knowles

Jonquil Tonge

Jonquil Tonge

Robin Feild

Robin Feild

Ruth Ellacott

Ruth Ellacott

Joanna Hicks

Joanna Hicks

Alison Hemmings

Alison Hemmings

Jean Mallan

Jean Mallan

Lin Senior

Lin Senior

Ysobel Banfield

Ysobel Banfield

Lydia Foster

Lydia Foster

Vince Lavender Photography

Vince Lavender Photography

Fiona Pratt

Fiona Pratt

Deborah Creasy

Deborah Creasy

Sylvia Tomkinson

Sylvia Tomkinson

Alison Stewart

Alison Stewart

Celia Hyland

Celia Hyland

The Hole in the Wall Pottery Group

The Hole in the Wall Pottery Group

Lou Starr

Lou Starr

Andrew Pearson

Andrew Pearson

Life Drawing Group

Life Drawing Group

Sarah Jayne Bone

Sarah Jayne Bone

Kate Rosie

Kate Rosie

Carol Madgwick

Carol Madgwick

Anna Couldridge

Anna Couldridge

Samantha Millington Ringwood

Samantha Millington Ringwood

Niel Ballingal

Niel Ballingal

Mandy Atkinson

Mandy Atkinson

Chris Strode

Chris Strode

Clare Gosling

Clare Gosling

Debra Hodgson

Debra Hodgson

Gail Styles

Gail Styles

Simon Cowper

Simon Cowper

Marian Forster S.O.F.A

Marian Forster S.O.F.A

Nic Cowper

Nic Cowper

Sue Long

Sue Long

Michael Bury

Michael Bury

Kerry M. Vaughan

Kerry M. Vaughan

Emsworth Watercolours Group

Emsworth Watercolours Group

Becky Dunn

Becky Dunn

Judy Williams

Judy Williams

Peter Cheyne

Peter Cheyne

Linda Mills

Linda Mills

Mike Styles

Mike Styles

Chris Doyle

Chris Doyle

Adrian Weston

Adrian Weston

Jackie Podmore

Jackie Podmore

Daniel Tidbury

Daniel Tidbury

Elisa Mott

Elisa Mott

David Evans

David Evans

Jo Silcock

Jo Silcock

Sally Hardie

Sally Hardie

John Tweddell

John Tweddell

St Thomas

St Thomas

Philippa Strachan

Philippa Strachan

Emsworth Art Group

Emsworth Art Group

Frank Bailey

Frank Bailey

Maurice Broomfield Schools Photography Competition

Maurice Broomfield Schools Photography Competition

Bobbie Bale

Bobbie Bale

Stuart Thompson

Stuart Thompson

Helena Hines

Helena Hines

Ken Yalden

Ken Yalden

Bridget Pullen

Bridget Pullen

Steven Massey

Steven Massey

Jan Copsey

Jan Copsey

Ems Valley U3A Photography Group

Ems Valley U3A Photography Group

Aspire

Aspire

Lisa Edgington

Lisa Edgington

Sue Thomas

Sue Thomas

Barbara Jones

Barbara Jones

Friday Art Workshop Group

Friday Art Workshop Group

Lesley Wood

Lesley Wood

Share This